هر 30 تومن خريد 2 ديسک هديه

اطلاعات بیشتر
هر 30 تومن خريد 2 ديسک هديه

6,000
تومان

Audiobro Legato Sordino 2.0.1 2013

 
 
آپدیت برای L.A Strings 2 از سری تولیدات کمپانی Audiobro که به صورت مستقل در Kontakt تشکیل Library میدهد.
مجموعه LASS LS 2 یک افزونه بانک صدای زهی می باشد که در ادامه مجموعه اصلی LASS FULL 2 که شامل صداهای خفه شده (mute) سازهای زهی بود ، عرضه شده است. با استفاده از این مجموعه شما می توانید در حالت ها و بیان های مختلف نوازندگی مثل legato ، portamento و glissando به صداهای بسیار طبیعی خفگی و mute کردن سازهای زهی که در خیلی از آهنگای احساسی معروف در بازار موسیقی شنیده اید دست پیدا کنید.
علاوه بر این ، LASS LS بدون نیاز به منوی ,Arc وتنها با دسترسی به لیست موجود در منوی اصلی برنامه قادر به ارائه صداهای معروف بسیاری از فیلم ها و قطعه های ارکسترال معروف می باشد ، در کنار این مسئله شما می توانید با استفاده از بخش Arc که در مجموعه LASS Full 2.5 ارائه شده است به انتخاب و ترکیب رنگ های مختلف صدا بپردازید . یکی از preset های چند صدایی (multi) این مجموعه به نام Batman Cries می تواند یک مثال بسیار خوب برای این موضوع باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قابلیت های Stage و Arc و رنگ صدای آن ها مجموعه LASS Full 2 را تهیه نمایید.
سایت سازنده :
http://audiobro.com/la-scoring-strings/legato-sordino

سبد خرید

جمع کل : 0 تومان

گروه محصولات

محصولات جديد

درباره ما

فروشگاه ما ارائه دهنده وی اس تی VST و خرید و فروش انواع بیت مانند بیت رپ و نرم افزار ساخت موزیک می باشد. جهت رسیدن به محصولات مد نظر خود می توانید در بخش جستجوی وب سایت به دنبال کالای خود بگردید

تماس با ما

09354096206

info.4uvst@gmail.com

آخرین اخبار