هر 80 تومن خريد 2 ديسک هديه

اطلاعات بیشتر
هر 80 تومن خريد 2 ديسک هديه

برلین استرینگز

اطلاعات بیشتر
برلین استرینگز

تفاوت را لمس کنيد

بهترين نوازنده ويولن در اختيار شماست وقت آن رسيده با کلاويه معجزه کنيد

اطلاعات بیشتر
تفاوت را لمس کنيد

صدای زیبای پیانو

شما لایق داشتن یک پیانو سلطنتی هستید

اطلاعات بیشتر
صدای زیبای پیانو

5,000
تومان

وی اس تی فلوت ریکوردر با صدایی بشدت کلاسیک Sampletekk Renaissance Flutes

 
 
مجموعه ای کامل از فلوت ریکوردرهای باس، آلتو، تنور، سوپرانو و فلوت کمیاب سوپرانیو که یک مجموعه
با بشدت صدایی زیبا و کلاسیک اورپایی ,ضبط شده توسط یکی از تاپ ترین فلوتیست های سوئدی در استودیو اوربرو سوئد

این لایبری به شکل کروماتیک میباشد
و تمامی نتها در محدوده صدای طبیعی هر ساز ضبط شده
و هر نت به مدت 5 ثانیه میباشد و این مدت زمانی است که یک موزیسین به طور معمول میتواند 
یک نت را بدون نفس گیری نگه دارداین ساز با تن صدایی بشدت زیبا و کلاسیک خود به تنظیم کنندگان امکان این را می دهند
تا به پروژه خود حال و هوای خاصی بدهند به اینکار خلاقیت در موزیک گفته میشود
کاری که گروه موزیک لد زپلین در آلبوم پلکان بهشت خود انجام دادند
و با استقبال گسترده ای در آن زمان روبرو شد و شاید یکی از برترین آلبومهای این گروه بوده


ساز شناسی فلوت ریکوردر ::

ریکوردر از اعضای خانوادة فلوت‌های سوتی (Fipple Flute) می‌باشد. فلوت‌های سوتی سازهای بادی هستند که در قسمت سر (منقار یا Beak) دارای یک سوت یا سد (Block) هستند، به همین دلیل در زبان آلمانی Blockflte نامیده می‌شوند 

امروزه ریکوردر رایج‌ترین دوره وجود خود را می‌گذراند. میلیون‌ها ریکوردر سالانه در سراسر جهان تولید می‌شوند و مجموعه‌های مدرن و خلاقانه بسیاری برای این ساز نوشته شده است و سازندگان این ساز تغییرات بسیاری را به هدف ارتقاء قابلیت‌های این ساز در آن ایجاد نموده‌اند. امروزه بخش بزرگی از ریکوردرها از جنس پلاستیک ساخته می‌شوند که نگهداری آنها بسیار راحت تر از انواع چوبی آن است و با استانداردهای جدید موسیقی (A440) مطابقت دارد.

به زبان فرانسوی:Flute abec, به زبان ایتالیایی:Flauto dolce, به زبان انگلیسی:Recorder . این ساز یک مسیر باریک برای ورود هوا ایجاد می‌کند که باعث می‌شود جریان سریع هوا به قسمت میانی (Bore) وارد شده و ریکوردر صدای مشخص و واضح خود را تولید کند.
سایر اعضای خانوادة فلوت‌های سوتی شامل Flogeolet ، Whistleو Tabor pipe سه سوراخه می‌باشند. قدیمی‌ترین ساز بادی شناخته‌شده از نوع سوتی در مقبره‌ای در انگلستان کشف شده است که مربوط به عصر آهن می‌باشد و نشان می‌دهد که این سازها سابقه‌ای چندین هزار ساله دارند. با این وجود، این‌گونه سازهای ابتدایی اغلب نظامی متفاوت با سازهای امروزی داشته‌اند. تاریخ دقیق پیدایش اولین ریکوردرهای واقعی در اروپا همیشه مورد بحث بوده است. احتمالاً این تاریخ بین 600 الی 700 سال پیش بوده است، اما در عین حال این برداشت سطحی خواهد بود که این ساز در طول زمان دستخوش تغییراتی نشده باشد و متأسفانه مشهورترین نمونة باقی مانده از یک ریکوردر ابتدایی که در یک خندق در شهر Dordrecht در کشور هلند در سال 1940 کشف شد، تکه‌تکه و غیر قابل تشخیص بوده است. تاریخ ساخت این ریکوردر را سال 1418 برآورد کرده‌اند. بهترین توصیفی که می‌توان از ریکوردرهای ابتدایی داشت این است که سازهای ساده‌ای بوده‌اند با صدای قوی و پهنة کوچکی از نت‌ها.ریکوردر‌های دورة رنسانس قدیمی‌ترین ریکوردرهایی هستند که اطلاعات نسبتاً خوبی از آنها در دسترس است و مربوط به اواخر دورة رنسانس (قرن 16) هستند. این سازها به شکل مطلوبی بازسازی شده‌اند. صدای ریکوردرهای رنسانس معمولاً برای اشخاصی که با صدای نرم و ظریف سازهای رایج آشنا هستند، نامأنوس می‌باشد. ریکوردرهای رنسانس سازهای بسیار قوی بوده‌ و خصوصاً در نت‌های پایین‌تر صدای بلندتر و خشن‌تری داشته‌اند. اکثر ریکوردرهای رنسانس پهنه‌ای کمتر از دو اکتاو (یک اکتاو و دو نت) داشته‌اند. در ریکوردرهای رنسانس بخش میانی بسیار بزرگ‌تر بوده است و کم‌و‌بیش شکل مخروطی داشته‌اند. این سازها شکل بسیار ساده‌ای داشته‌اند و از کنده‌کاری‌های زینتی در آنها استفاده نمی‌شده است. سازهای اولیه یک‌تکه ساخته می‌شده‌اند، اما بعدها برای آسان‌تر شدن کار در دو بخش ساخته شده‌اند که معمولاً با استفاده از حلقه‌ای چوبی یا برنجی به هم متصل می‌شده‌اند. جالب اینجاست که در دورة رنسانس تأکیدی بر اینکه کدام دست بالاتر قرار گیرد وجود نداشته است و برخی از سازهای باقی مانده در زیر دو سوراخ دارند که یکی برای نوازندگان چپ‌دست و دیگری برای نوازندگان راست‌دست تعبیه شده است. سوراخ بدون استفاده معمولاً بوسیلة موم پر می‌شده است. 

ریکوردهایی که امروزه استفاده می‌شوند برگرفته از ریکوردرهای پیچیده باروک (Baroque) هستند. در قرن 17 ریکوردر دستخوش تغییراتی شد: حالت مخروطی بخش میانی بیشتر شد و سازندگان این ساز تلاش زیادی را برای وسیع‌تر کردن پهنة نت‌ها و تولید صدای ظریف‌تر و متعادل‌تر آغاز نمودند تا ریکوردر ساز مناسبی برای تک‌نوازی (Solo) گردد. به همین دلیل بزرگ‌ترین قطعات سولو برای ریکوردر در همین دوره ساخته شده است. همزمان از ریکوردرها در موسیقی ارکسترال نیز استفاده می‌شده است. در اوایل قرن 18 فلوت عرضی (Traverso) کم‌کم متداول شد. بزرگ‌ترین مزیت این فلوت نسبت به ریکوردر اینست که دارای صدای بلندتر و پهنة وسیع‌تری از نت‌ها می‌باشد. بنابراین این نوع فلوت برای موسیقی ارکسترال مناسب‌تر بوده و به مرور رواج بیشتری یافت.از ریکوردر به مرور زمان کمتر و کمتر استفاده می‌شد تا اینکه تقریباً استفاده از آن منسوخ گردید. در قرن 19 به ندرت نواخته می‌شد و بیشتر به عنوان یک ساز تاریخی به آن می‌پرداختند. هنر ساخت ریکوردر نیز عملاً منسوخ شد. این ساز در اواخر قرن 19 و اوایل قرن 20 هنگامی که Arnold Dolmetsch تغییراتی در آن ایجاد نمود دوباره مورد استفاده قرار گرفت. 

منبع :: حوزه هنری گلستان

.....................
قابل استفاده در kontatk
که آخرین نسخه از این سمپلر محبوب به همراه این لایبری قدرتمند به شکل
هدیه تقدیم هنرمندان گرامی میگردد


لینک کمپانی سازنده حاوی اطلاعات بیشتر :::
http://www.sampletekk.com/index.php?route=product/product&product_id=180

سبد خرید

جمع کل : 0 تومان

گروه محصولات

محصولات جديد

درباره ما

فروشگاه ما ارائه دهنده وی اس تی VST و خرید و فروش انواع بیت مانند بیت رپ و نرم افزار ساخت موزیک می باشد. جهت رسیدن به محصولات مد نظر خود می توانید در بخش جستجوی وب سایت به دنبال کالای خود بگردید

تماس با ما

09354096206

info.4uvst@gmail.com

آخرین اخبار