برلین استرینگز

اطلاعات بیشتر
برلین استرینگز

تفاوت را لمس کنيد

بهترين نوازنده ويولن در اختيار شماست وقت آن رسيده با کلاويه معجزه کنيد

اطلاعات بیشتر
تفاوت را لمس کنيد

صدای زیبای پیانو

شما لایق داشتن یک پیانو سلطنتی هستید

اطلاعات بیشتر
صدای زیبای پیانو

90,000
تومان

وی اس تی سازبندی کامل ارکستر سمفونیک Kirk Hunter Studios Diamond Symphony Orchestra

 
 
محصول Kirk Hunter Studios Diamond Symphony Orchestra یک کتابخانه ارکستر با 4 قسمت می باشد.

این لایبری در 18 دی وی دی به همراه سمپلر kontakt
به شکل هدیه میباشد

و متن کامل این ترجمه ارزشمند به شکل کامل تقدیم میشود تا هنرمندان عزیز از جزئیات بالای این لایبری ارزشمند
کاملا آشنا شوند
کتابخانه ارکستر الماس تمام سازهای استاندارد را پوشش می دهد و شامل قسمت عظیمی از سازهای زهی کنسرت
(36 tutti vns, 18 1sts, 18 2nds,10 vas, 9 vcs, 6 bss)
و بخش بزرگی از سازهای سمفونیک (24 tutti vns, 10 1sts, 10 2nds, 16 vas, 12 vcs, 6 bss)
و سازهای زهی استودیویی  (9-9-6-5-3)  و هر دو سازهای تکی و تالاری  (4-4-3-2) می باشد. 
بطور مشابه سازهای برنجی در مجموعه کنسرت شامل چهار ترومپت, شیپور ها, ترومبون ها, سه ترومبون باس و دو توبا می باشد.
سمفونیک ها شامل 6 ترومپت, 6 شیپور فرانسوی, 3  ترومبون باس و 2 توبا همچنین سازهای برنجی استودیویی هر کدام شامل دو ترومپت, شیپور, ترومبون های تنور, توبا و سازهای تکی می باشد.
هر دو نسخه با صدای موت (خفه) و غیر موت موجود می باشند.
سازهای بادی شامل آلتو فلوت و کنتراباسون در نسخه های تکی و دوتایی (دوئت) می باشد.
در پایان سازهای پرکاشن ارکستر, سلستا, هارپسیچورد و یک پیانو را شامل می شود.

کتابخانه از یک سری سوییچهای کلیدی در همه سازها که به شدت قابل برنامه ریزی هستند تشکیل شده است.
برای مثال چلو (cello) شامل مارکاتو حساس به سرعت, marcato و  legato , adagio , detaché , sforzando , pizz , trills , tremolo
و موارد دیگر می باشد
و در مورد سازهای دیگر مثل ویولین و... 
هم همینطور از نظر رایانه ای هم کتابخانه از روش مدرن استریم (جریان داده مستقیم از هارد) استفاده می کند
و مثلا کل ویولای تکی چیزی حدود 96MB از حافظه را می گیرد.
همچنین نسخه سبکتر از کتابخانه ها وجود دارد و نسخه انسمبل که روی یک کی بورد موارد متعددی را بارگذاری می کند و لزوم به بارگذاری کتابخانه های مختلف نمی باشد.
الماس شامل برنامه جالبی به اسم intralive می باشد که باعث نواخته شدن نمونه های کارخانه ای موقع تغییر چرخ پیچ با سرعتهای مختلف می باشد. مثلا تا آخر آنرا حرکت دهید و پورتمنتو دارید. اگر مقداری کمتر جابجا کنید؛ به زیبایی بین دو نت جابجا می شود. البته این کار احتیاج به کمی تمرین دارد.
یک خاصیت برنامه ریزی دیگر Diamond Symphony Orchestra تغییر تدریجی پیچ مثل انسان واقعی است
که به آن HPC یا human pitch correction می گویند.
البته با تنظیم آن در بعضی از موارد مثل ویولن تکی نسبت به حالت اصلی به واقع گرایی بالاتری می رسید.
درضمن احتیاج به یادگیری ارتیکولیشن های مختلف نیست؛ و در بالای هر موضوعی یک لیست بزرگ انچیلادا است که همه ارتیکولیشن ها را داراست.
همه کلید سوییچها به طور واضح نامگذاری شده اندو کنترل های اساسی مثل چرخ مادmod wheel که حجم صدار ا کنترل می  کند در همه جا در دسترس است.
کتابخانه دارای کاربری ساده است و قیمت آن هم نسبت به کتابخانه های پیچیده پایین تر است.
سعی شده است که صداها واقعی باشند.
-

در این محصول از تکنولوژی Tvec4 استفاده شده
Tvec4 به طور چشمگیری به قابلیتهای Tvec3 افزوده است. قابلیتهای عظیمی مثل ریتم ساز و الگوساز و جدول میکروتیون (تنظیمات جزیی).
در ویدئو زیر ببینید الگوساز و میکرو تیونر چکار انجام می دهند.در داخل الگوساز و میکروتیونر آموزش داخلی وجود دارد.
ماوس را روی هر قسمت نگه داشته و صفحه اطلاعات Kontakt اطلاعاتی در آن زمینه می دهد.

Tvec4 به صورت بروزرسانی برای concert string2, concert brass 2, pop rock strings, diamond strings, brass and solo strings1  ارائه شده است.

در زیر به طور کاملا مفصل به آشنایی کامل شما با این محیط کاری و آموزش تک تک آن با توجه به ترجمه مستقیم
کتاب آموزشی که توسط کمپانی Kirk Hunter Studios ارئه شده میپردازیم

منظور از دکمه همان دکمه رادیویی است
صفحه تنطیمات پایه شامل:

1-دکمه  تکرار, بین 1 تا 24 تکرار.لطفا توجه داشته باشید؛ تکرار بعد از  اینکه نوت را نواختید شمارش می شود.

2-دکمه طول تصادفی نت, هر چند شما می توانید مدت زمان نت را مشخص نمایید؛ این دکمه مقدار طول نت راکمی اتفاقی تنطیم  می کند تا به واقع گرایی بیافزاید.

3- دکمه شروع اتفاقی, شما می توانید با کمک این دکمه مقداری اتفاقی برای زمان شروع نت ها انتخاب نمایید.

4-دکمه کلید اصلی, این دکمه کلید اصلی موسیقی شما را کنترل می کند(در جایی که امکان داشته باشد).همه ماژور هاو مانورهای طبیعی و مانورهای هارمونیک در دسترس هستند.همچنین می توانید کلید اصلی را خاموش کنید.بطور مثال شما C ماژور را انتخاب می کنید.در نمودار نشان داده شده اگر شما C میانی را نواخته و نگه دارید؛ C نواخته شده همراه با یک تکرار C و سپس ارپژ کامل C را تا دو اکتاو می شنوید.هرنت دو بار پخش می شود.سپس ارپژ فرود آمده ولی یک ارپژF ماژور خواهد شد.به هر حال اگر باید از نت دیگری شروع نمایید همه نت ها در اسکیل C ماژور باقی خواهند ماند. بدین طریق  شما می توانید از پلی فونی (چند صدایی) استفاده نمایید و نگران خارج از کلید بودن نت نباشید.لطفا موارد 20 و 21 را برای اطلاعات بیشتر مشاهده نمایید.

5- تنظیم سرعت(velocity یا تقریباهمان ولوم) هر تکرار می تواند سرعت خاص خود بین 1 تا 127 داشته باشد.اگر سرعت را در 0 تنظیم نمایید؛آن تکرار ساکت می شود. لطفا توجه داشته باشید اولین تکرار بعد از خود نت اتفاق می افتد.

6-تنظیم تونها, با نواختن یک تون و نگه داشتن آن می توانید یک الگو بالاتر یا پایینتر به دلخواه بنوازید. لطفا توجه داشته باشید اولین تکرار بعد از خود نت اتفاق می افتد.

7-طول نت ها, می توانید طول هر تکرار را مشخص نمایید. لطفا توجه داشته باشید اولین تکرار بعد از خود نت اتفاق می افتد.

8- الگوی منوی از پیش تعریف شده برای سرعت, بعداز ایجادالگوی سرعت ها  می توانید آنرا در یکی از 10 منوی از پیش تعریف شده ذخیره نمایید.

9-دکمه اتوماسیون  الگوی منوی از پیش تعریف شده برای سرعت, شما می توانید هر کدام از 10 الگوی از پیش تعریف شده را اتومات کرده که هر وقت می خواهید جابجا شوند.

10 – منوی الگوی تون, بعد از ایجاد الگوی تون می توانید؛ می توانید آنرا در منوی از پیش تعریف شده ضبط نمایید. 10 عدد از این منوها وجود دارد.

11-منو های از پیش تعریف شده الگوی تون, با این دکمه ها هر کدام از 10 عدد الگوی تون از پیش تعریف شده را می توان اتومات کرده و جابجا نمود.

12- منوی الگوی از پیش تعریف شده مدت زمان, بعد از ایجاد الگوی مدت زمان نت می توانید آنرا در یکی از 4 الگوی از پیش تعریف شده ذخیره نمایید.

13-دکمه های  منوی از پیش تعریف شده برای اتوماسیون, با هر کدام از این چهار دکمه می توانید هر کدام از چهار الگوی از پیش تعریف شده تون را اتومات کرده و جابجا نمایید.

14- تکرار ها بصورت نت   نواخته می شوند.
15- تکرار ها بصورت نت   نواخته می شوند.
16- تکرار ها بصورت نت   نواخته می شوند.
17- تکرار ها بصورت نت   نواخته می شوند.
18- تکرار ها بصورت نت   نواخته می شوند.
19- تکرار ها بصورت نت   نواخته می شوند.

20-دکمه اسکیل, همه تکرارها در اسکیلی که انتخاب می کنید؛ هستند.

21- دکمه ارپژیو, همه تکرارها مطابق سه تایی قالب پخش خواهد شد. برای مثال اگر C ماژور را انتخاب کنید و هرنتی را بنوازید؛ نزدیکترین نت سه تایی C ماژور که در الگوی تون مشخص کردید؛ پخش خواهد شد.(موارد 4 و 10 را ببینید)

22-شما می توانید صفحه کلید را تقسیم نمایید؛در یک طرف الگو را بزنید و ملودی در طرف دیگر نواخته می شود.کلیک کردن روی این دکمه کار خاصی انجام نمی دهد؛ فقط یک مشخصه است برای اینکه نسبت به تقسیم کی بورد اقدام نموده اید.

23-نوار لغزنده تقسیم نت, با این نوار لغزنده نتی را که می خواهید تقسیم در آن انجام شود را انتخاب نمایید.(شماره 24و25 را در زیر ببینید).

24-دکمه تقسیم ملودی بالا. انتخاب این دکمه باعث وارد شدن به مد تقسیم می شود.هر چیزی که بالای نت تقسیم یا خود نت تقسیم باشد؛ تکرار نخواهد شد.بنابراین می توانید, بالای نت تقسیم برای ایجاد پخش ملودی بنوازید.

25-ملودی پایین دکمه تقسیم, کلیک روی این دکمه مد تقسیم را فعال می کند؛ هر چیزی که زیر این نت تقسیم نواخته می شود؛ تکرار نمی شود.بنابراین می توانید برای ایجاد ملودی همراه زیر این نت بنوازید.لطفا توجه داشته باشید که تقسیم, رنج نت را تقسیم نمی نماید. تکرارها ممکن است زیر تقسیم نواخته شوند.

26- بین همه منوهای پیش فرض جابجا شود.شما می توانید به TVEC4 بگویید تا بین همه سرعتها, تونهاو مدت زمانها  جابجا شود.به موارد 27 تا 31 برای توضیحات بیشتر مراجعه نمایید.

27-بین منوهای پیش فرض بطور اتفاقی جابجا شود.اگر شما دکمه جابجایی بین همه منوهای پیش فرض را انتخاب نمایید و جابجایی اتفاقی را انتخاب نکنید به طور افزایشی بین همه منوهای پیش فرض جابجا می شود.

28-این دکمه شماره منوی پیش فرض الگوی تون را به منوی پیش فرض سرعت لینک می کند؛ بنابراین اگر به طور اتفاقی جابجا شوید؛ سرعت وشماره منوی پیش فرض الگوی تون مطابقت می کند.

29-جابجایی بین منوی پیش فرض سرعت, اگر گزینه جابجایی بین همه منو های پیش فرض را انتخاب نکرده باشیدو جابجایی بین سرعتها را انتخاب کرده باشید؛ در نتیجه منو های پیش فرض سرعت جابجا می شود.شما می توانید مشخص نمایید بطور اتفاقی یا افزاینده جابجا شوید.(شماره 27  بالا راببینید)

30-جابجایی بین منوی پیش فرض الگوی تون, اگر شما جابجایی بین همه منو های پیش فرض را انتخاب نکنید و جابجایی تونها را انتخاب کنید. در نتیحه منو های پیش فرض تون انتخاب خواهد شد.شما می توانید انتخاب کنید به طور افزایشی یا اتفاقی بین آنها جابجا شوید (مورد 27 را ببینید)

31-جابجایی بین منوی پیش فرض طول الگو, اگر گزینه جابجایی بین همه منو های پیش فرض را انتخاب نکرده باشید و اینجاجابجایی بین مدت زمانها را انتخاب  کرده باشید؛ بین مدت زمانها جابجایی صورت می گیرد.شما می توانید بین جابجایی اتفاقی یا افزایشی انتخاب کنید.

32-طول اولین نت-به شما اجازه میدهد تا مشخص کنید؛ نت اول چه مقدار طول بکشد؛ مقادیر زیاد باعث همپوشانی با الگوی شما می شود.

33-صفحه نمایش تکرار فعلی, تکرار فعلی نمایش داده شده را نشان می دهد.


الگو ساز چیست؟
الگو ساز TVEC4 یک ویژگی پیچیده است که امکان ایجاد الگوهای سریع داینامیک, چه ریتمیک, چه تنال و هر دو را می دهد. این ویژگی چه عبارتهای 2 زبانه یا 3 زبانه برای سازهای بادی یا اسکرابینگ خیلی سریع یا تریمولوس مبتنی بر تمپو برای سازهای زهی را جواب می دهد. ترکیبات نامحدود هستند.
کار الگوساز  بیشتر از آن است که نواختن سریع را آسان کند.این اجازه را می دهد که موقع پخش نت های سریع واقعیت گرایی آن حفظ شود.الگو ساز درون موتور TVEC پیاده شده است.
الگو ساز جایگزین دوتایی و سه تایی شده و به جای آن شما pattern on و pattern off را می بینید.
الگو ساز فقط در ارتیکولیشن های خاصی در دسترس است.
سازهای زهی:
AccentPP (whether \"normal arco\", tremolo, or trills
 AccentMF (whether \"normal arco\", tremolo, or trills 
AccentFF (whether \"normal arco\", tremolo, or trills
 Short Pizzicato Bartok Pizzicato (where icluded
 سازهای برنجی:
AccentPP
 AccentMF 
AccentFF
این به خاطر آن است که فرض می شود عبارتهای با سرعت پایین احتیاج به الگو ساز ندارند و نواختن تکرار عبارتهای نرم یا adagio صدای خوبی ایجاد نمی کند.
الگو ساز کنترل کاملی به عبارتهای تونال و ریتمیک می دهد.این به خاطر آن است که شما می توانید کنترل کاملی روی سرعت, مدت و تکرار داشته باشید.می توانید استیناتو های جالبی را ایجاد نمایید.
البته همه ویژگی های الگو ساز قابل اتومات کردن است.این شامل:
-خاموش روشن کردن الگو ساز
-انتخاب موارد ازپیش گزیده کاربر
-جابجایی بین سرعت, مدت و تون های مختلف است
-انتخاب اینکه می خواهید بالا یا پایین الگوی شما ملودی مستقل باشد یا خیر

-انتخاب 1/4 تا 1/16 نت های سه تایی

-انتخاب هر کدام از 37 کلید اصلی یا هیچکدام
-انتخاب اینکه در اسکیل کلیدی نواخته شود یا ارپجیو ایجاد شود
-انتخاب زمان شروع اتفاقی
-انتخاب زمانهای اتفاقی
-  تعداد تکرار ها بعد ازهر نت 
- واینکه الگو ساز پلی فونیک است (لگاتو هوشمند خاموش است وقتی الگو ساز روشن است) 
وقتی Pattern روشن است و یک ارتیکولیشن معتبر انتخاب شده است الگو ساز شروع بکار کرده و برای غیر فعال کردن آن یک نت کوتاه را بزنید. این راحتی زیادی را ایجاد می کند.
برای به دلخواه درآوردن و ایجاد گزینه های دلبخواه و دسترسی به 32 خاصیت آن در منوی settings از pattern maker انتخاب نمایید.


1- کلید اصلی
اگر کلید اصلی را روشن کنید؛ هنگامی که کلید اصلی را عوض می کنید؛ مقادیر میکروتیونر (تنظیم جزیی) منطبق باآن تغییر می کند.
2- خاموش و روشن کردن جدول میکرو تیونینگ(تنطیم جزیی), شما می توانید به سرعت جدول میکرو تیونینگ را خاموش یا روشن نمایید

3- جدول میکرو تیونینگ(تنظیم جزیی), شما هر نت را 100 سنت می توانید شارپ یا فلت (فرکانسهای بالا یا پایین) کنید.

4- نمایش تنظیم نت در این لیبلها, نام نت و مقدار دی تیون آن نمایش داده می شود.

5- شما می توانیدتا 10 منوی از پیش تعریف شده میکرو تیون را ذخیره کنید.
میکرو تیونینگ درون موتور Tvec پیاده شده و به شما اجازه می دهد در مورد همه سازها آن را پیاده کنید.اگر می خواهید تاثیر تنظیم جزیی را بشنوید؛مطمئن شوید که تنظیم جزیی را روشن نموده اید و بالای جدول micro tunner on را می بینید.
- ضبط تک تک جداول (جدول سرعت, جدول تون, جدول طول نت)
- ضبط عمومی
1- ضبط تک تک جداول (جدول سرعت, جدول تون, جدول مدت تون )
در این روش احتیاج به ضبط مجدد ساز دارید تا تغییرات نگه داشته شود.

آ- به صفحه Pattern maker از setting->set pattern maker رفته 
ب- ما جدول سرعت شماره 2 را انتخاب کرده و سپس یک جدول دلبخواه در آنجا ایجاد می کنیم.
بنابراین به منوی از پیش تعریف شده preset 2 می رویم.

جدول را دوباره می کشیم
حالا این جدول را در منوی اختیاری 2 ضبط میکنیم.

تا وقتی که ساز باز است؛ این منو در اختیار شماست.اما اگر آن را ببندید و ضبط نکنید تنظیمات شما از بین می رود.
2-ضبط عمومی
این روش به شما   اجازه می دهد؛در هر سازی چه ویولین باشد چه ترومبون تنظیمات ذخیره شود.
از settings->set pattern maker به pattern maker بروید.
الگو های خود را در سرعت و تون و مدت زمان بکشید.
بعد از اتمام تنظیمات آن را به منوی از پیش تعریف شده جاری بفرستید.
در پایین صفحه current preset را انتخاب کنید.

حالا علامت آچار را انتخاب کنید؛
و در بالای صفحه زبانه current preset را با دقت انتخاب نمایید.


-

-
مقادیری که انتخاب نموده اید در این صفحه می آید.
توجه داشته باشید تغییر مقادیر در اینجا تاثیری ندارد و فقط برای ارجاع می باشد.

حالا مقادیر را می توانید ذخیره نمایید.
از منو در kontakt presets/scripts  آنرا ذخیره نمایید.
برای بازگرداندن آن از current presets گزینه user و مورد خود را انتخاب نمایید.

سپس به pattern maker بروید 
و درمنوی پایین افتادنی Global گزینه everything را انتخاب نمایید.همه تنظیمات در جداول لود می شود و در pattern maker فعال می شود.
برای microtuning هم همین روش را می توانید استفاده نمایید.
پیش نیاز ها: برای استفاده باید Tvec3 را داشته باشید تا TVEC4 را اجرا کنید.concert brass 2
  به Tvec3 برای ارتقا احتیاج ندارد.
اگر  نسخه های قدیمی Concert Strings 2, Solo Strings 2, Solo Strings 1, Pop Rock Strings, یا Diamond که شامل TVEC3 نیست را دارید؛  
احتیاج به ارتقا مناسب دارید.


-

همانطور که اشاره شده این وی اس تی
قابل استفاده در kontakt
میباشد که این سمپلر محبوب به شکل
هدیه به همراه این لایبری ارزشمند تقدیم هنرمندان گرامی میگردد
....
در پایان شما را بشدت به تماشای ویدئو محصول دعوت میکنم :::

سبد خرید

جمع کل : 0 تومان

گروه محصولات

محصولات جديد

درباره ما

فروشگاه ما ارائه دهنده وی اس تی VST و خرید و فروش انواع بیت مانند بیت رپ و نرم افزار ساخت موزیک می باشد. جهت رسیدن به محصولات مد نظر خود می توانید در بخش جستجوی وب سایت به دنبال کالای خود بگردید

تماس با ما

09354096206

info.4uvst@gmail.com

آخرین اخبار