برلین استرینگز

اطلاعات بیشتر
برلین استرینگز

تفاوت را لمس کنيد

بهترين نوازنده ويولن در اختيار شماست وقت آن رسيده با کلاويه معجزه کنيد

اطلاعات بیشتر
تفاوت را لمس کنيد

صدای زیبای پیانو

شما لایق داشتن یک پیانو سلطنتی هستید

اطلاعات بیشتر
صدای زیبای پیانو

10,000
تومان

نرم افزار مخصوص میکس و مسترینگ و ادیت صوتی MAGIX Sequoia 13

 
 
MAGIX Sequoia 13
نرم افزار Magix Sequoia میکس و مسترینگ ،  یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای میکس و مسترینگ صدا ها و فایلهای صوتی ساخته شده می باشد .
نسل جدید این نرم افزار دارای استانداردهای جدید با کیفیت DAW به همراه انعطاف . کارآیی بسیار بالا می باشد.
توسعه های بسیار زیاد در ویرایش MultiSync، اندازه گیری مقدار صدا بر اساس EBU R128، توسعه در ویرایش منبع و مقصد و دیگر قابلیت های این نرم افزار می تواند بالاترین سطح در ویرایش و تولید صدا را برای شما فراهم کند.

جامعه جهانی Sequoia : برای سالیان سال، Sequoia جز جدا نشدنی نرم افزارهای استودیو صوتی و پخش می باشد. این نرم افزار توسط شبکه هایی مانند BBC، WDR آلمان، MDR، SWR، لایبری سمفونی Vienna و Sterling Sound در نیویورک مورد استفاده قرار می گیرد. برای سازنده ها صدا، تهیه کننده های موسیقی، خبرنگاران رادیویی و … ، Sequoia یکی از نرم افزار جدا ناپذیر می باشد.در نسخه 13 نرم افزار Magix Sequoia  همه چیز  که کاربران به آن نیاز دارند و استفاده بیشتر دارند قرار گرفته شده است . نسل جدید این نرم افزار دارای استانداردهای جدید با کیفیت DAW به همراه انعطاف پذیری بالا ، عملکرد بهتر و بهره وری بیشتر می باشد .در این نرم افزار کارت های ضبط Blackmagic به Decklink دوباره به رسمیت شناخته شده است . امروزه با گسترش یافتن ساخت موسیقی و تولید آن ، موزیک سازان و افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند میکس و مسترینگ و تنظیم آن یکی از نکات اصلی برای آن ها می باشد ، نرم افزار Magix Sequoia با ابزار های پیشرفته و حرفه ای که دارد می تواند تمامی نیاز های کاربران را در این زمینه برطرف کند . سکویا به طور منظم برنده جایزه بین المللی شده است ، از جمله جایزه گرمی مشهور می باشد . محدود کردن پویا در حال حاضر بخشی از بلندی صدا محاوره ای عادی و قادر می سازد محدود دینامیک جسم به منظور  تنوع بلندی صدا در داخل مواد صوتی استفاده شود . بلندی صدا نیز می تواند به قابلیت پردازش دسته ای استفاده شود. این اجازه می دهد تا تعداد زیادی از فایل های به ارزش بلندی صدا هدف تنظیم به صورت خودکار انجام بپذرید . محاسبه بلندی صدا ، این ویژگی را می توان در “ویرایش” منو پیدا شده و محاسبه بلندی صدا از کل پروژه یا محدوده پیدا کنید . مقادیر محاسبه شده در یک گفت و گو متن نمایش داده شده است  . تجزیه و تحلیلفایل  صوتی در مدیریت فایل ،  این قابلیت محاسبه ارزش بلندی صدا برای تمام فایل های انتخاب شده است.

ویژگی های نرم افزار Magix Sequoia :

– توابع بلندی صدا جامع بر اساس EBU R128

– پیشرفت های عمده ای به تابع طیفی

– دارای وی اس تی پلاگین ها رایگان

– بیدرنگ AAC / MP3 استماع پلاگین

– تولید: ایجاد پروژه استودیو عظیم و پیچیده مخلوط صدای فراگیر

– مرمت : حذف سر و صدا با استفاده از الگوریتم های حرفه ای

– تولید ارسال : ادغام تصاویر و یا فیلم های ویدئویی و فایل صادرات ویدیو

– تسلط : به اتمام رساندن پروژه ها در بالاترین کیفیت ممکن و تولید با توجه به استانداردهای صنعت بیشتر

– تجزیه و تحلیلفایل  صوتی در مدیریت فایل

– بلندی صدا به صورت خودکار برای صادرات صوتی استریو در DAVID DigAS و DIRA SCISYS! پایگاه ها

سبد خرید

جمع کل : 0 تومان

گروه محصولات

محصولات جديد

درباره ما

فروشگاه ما ارائه دهنده وی اس تی VST و خرید و فروش انواع بیت مانند بیت رپ و نرم افزار ساخت موزیک می باشد. جهت رسیدن به محصولات مد نظر خود می توانید در بخش جستجوی وب سایت به دنبال کالای خود بگردید

تماس با ما

09354096206

info.4uvst@gmail.com

آخرین اخبار